Sedne Tadpole Twist na mé WC?

Dobrá otázka, snadná odpověď :)

Tvar WC štětky Tadpole Twist je navržen "na míru" drtivé většině standardních toalet. Je úplně jedno, jakou máte značku, typ nebo model - podstatný je tvar záchodové mísy.  Kartáč Tadpole Twist sedí jak na závěsná WC typu "Geberit", tak na na klozety typu "kombi" s nádržkou přímo na toaletě nebo klidně starší typy se závěsnou nádržkou na zdi. Nerozhoduje ani spodní či zadní odpad - jen a jen tvar keramického odlitku toalety. Tadpole Twist sedí v drtivé většině i na nové typy - tzv. bezokrajové WC (rimless). Sedí na "hranaté", oválné i kulaté mísy - a téměř s jistotou i na vaše WC :)

Jak si to ověřit?

Pokud vaše záchodová mísa na pohled přibližně odpovídá tvaru klozetu na ilustrativních obrázcích, pak si můžete být téměř na 100% jisti, že WC štětka Tadpole Twist padne na váš záchod jako ulitá.

 

 

Objednat Tadpole Twist

 

Pro ty, kteří na to chtějí jít "odborněji",...

...uvádíme 3 jednoduché kroky pro ověření (ideálně s metrem v ruce), zda je revoluční "záchodová štětka" Tadpole Twist právě pro váš typ záchodové mísy:

​1) Šířka horního okraje toalety musí být maximálně v rozmezí 2 až 7 cm.

2) Dno keramiky nebo hladina vody musí být níže než 14 cm pod horním okrajem WC.

3) Záchodové sedátko musí mít ze spodní strany nožky nebo jiné "čudlíky", aby mezi mísou a sedátkem byla mezera alespoň 4 mm.

Pokud vaše WC splňuje tyto parametry, máte vyhráno a našli jste řešení na nejméně oblíbenou činnost spojenou s použitím toalety. Blahopřejeme! :)

 

Objednat Tadpole Twist

 

Ve kterých případech by Tadpole Twist nemusel správně držet na okraji mísy?

 • Pokud máte toaletu s "plochým splachováním", ověřte jak "hluboko" je ploché dno mísy od okraje. Pokud méně než 10 cm, je případně ještě možné zavěsit Tadpole Twist nikoli na boční stranu ale zepředu mísy "nad díru s vodou". 
   
 • Máte zcela netradiční design toalety (například jako oválný balvan apod.).
   
 • Máte "americkou" toaletu s vysokou hladinou vody (tj. voda je v míse a vypouští se po použití toalety i s obsahem... nikoli jako v EU, kde voda z nádrže splachuje obsah až následně) a hladina je méně než 10 cm pod okrajem mísy. 
   
 • Máte výrazně plytkou mísu (hloubka od okraje na "dno" či zkosenou stěnu je méně než 10 cm)
   
 • Máte "bezokrajovou" (rimless) toaletu s velmi úzkým horním okrajem (méně než 2 cm). (Zde může Tadpole Twist dobře fungovat ale možná se bude více "houpat".)
   
 • Sedátko / "prkýnko" nemá "nožky" nebo jsou nižší než 4 mm. (Rameno Tadpole Twist visí přes keramický okraj mísy pod sedátkem v mezeře mezi mísou a sedátkem.) DOBRÁ ZPRÁVA - tento "problém" je snadno řešitelný výměnou sedátka za jiné vhodné. 
   
 • Okraj vašeho klozetu je širší než 7 cm.
   
 • Máte cestovní / chemickou toaletu neobvyklého tvaru a splachování. 
   
 • Máte "podlahové" WC ("turecký záchod" alias "šlapky").
   
 • Máte (např. na chalupě) "suchý záchod", latrínu, kadibudku apod. "retro" vychytávky :)
   
 • Napadá vás při pohledu na váš záchod jiný důvod nebo otazník, proč by kartáč Tadpole Twist nemusel vyhovovat? Napište / zavolejte nám, případně pošlete rovnou fotku a společně to vyřešíme :)

 

Spojte se s námi