Chráníme životní prostředí

Nahraďte neekologické jednorázové plastové WC bloky

Mnoho druhů WC bloků a osvěžovačů používá nerecyklovatelné plasty a přispívá tak k problému zamořování životního prostředí. Často jsou navíc baleny do dalších nadbytečných plastů, které znečištění ještě zhoršují. 

WC štětka Tadpole Twist je kompletně recyklovatelná a zejména do ní lze znovu a znovu vkládat náhradní originální tablety “WC bloku”. Tadpole Twist tak představuje řešení zcela přátelské životnímu prostředí. 

Tadpole Twist lze používat opakovaně a dlouhodobě

WC štětka Tadpole Twist je ekologická alternativa k jednorázovým WC blokům a osvěžovačům. Tadpole Twist je vyroben z odolných materiálů, které garantují dlouhodobou životnost a eliminují nutnost zbytečného a častého nákupu zastaralých nástrojů na úklid toalet.

Celý geniálně inovativní a ekologický koncept Tadpole Twist výrazně snižuje množství odpadu a celkový dopad na životní prostředí. Vyměnitelná čistící tableta WC bloku s osvěžovačem v jednom se díky chytrému designu vkládá přímo do prostoru čistící hlavy WC štětky Tadpole Twist. 

Hygienická tableta Tadpole Twist neobsahuje složky na bázi bělidla ani fosfáty a pomáhá tak udržovat čistotu vodních zdrojů.